Ferizaj – Kek-u, mbyllet miqësorja me këtë rezultat

Ka përfunduar miqësorja mes Ferizajt dhe Kek-ut.

Ndeshja e zhvilluar në fushën me bari sintetik në Ferizaj, ka përfunduar pa gola, 0-0, shkruan Gazeta Olle.

Në këtë ndeshje kontrolluese patën minutazh shumica e futbollistëve.

Mund të jetë një imazh i playing a sport, në këmbë dhe bar

Skuadra e Visokës zhvilloi para disa ditësh edhe një tjetër miqësore ndaj FC Kastrioti Stukenbrock, të cilën e fito me rezultat 3-2.

Në anën tjetër, skuadra e Statovcit ka zhvilluar miqësore ndaj Fushë Kosovës para dy ditëve, ku është mposhtur me rezultat 2-1.

 

/Gazeta Olle/

Mbyllet miqësorja mes Drenicës dhe Istogut me këtë rezultat

Rey Manaj i pandalshëm, realizon përsëri për Barcelonën (VIDEO)