Ferizaj blindon yllin e skuadrës, Edon Sadriu i qëndron besnik ferizajasve

Ferizaj ka bërë njërin nga nënshkrimet më të mira.

Sulmuesi ferizajas, Edon Sadriu ka vendosur t’i qëndroj besnik skuadrës dhe të vazhdoj kontratën.

Gazeta Olle mëson se marrëveshja mes palëve është arritur pak më parë dhe zyrtarizimi pritet gjatë orëve të ardhshme.

Ferizaj është duke ndërtuar një skuadër të fortë, pasi qëllimi është që të rikthehen në Superligë pas vetëm një viti. /Gazeta Olle/

Formacioni i mundshëm i Kosovës përballë Rumanisë – priten disa ndryshime nga Giresse

Zyrtare: Ardian Muja transferohet te Prishtina