Fejohet Milot Rashica

Është fejuar futbollisti i njohur kosovar, Milot Rashica.

Njoftimin e ka bërë vetë lojtari përmes rrjetit social Facebook, në të cilin ka publikuar një fotografi me të fejuarën e tij, Belkiz Kera.

Një unazë dhe një zemër u përdorën si përshkrim për fotografinë e talentit të kombëtares kuqezi.

Rashica, 19-vjeçar, është duke shkëlqyer në skuadrën e tij Vitesse në Holandë.

10632652_898609606921402_5458670902581608853_n