Fejohet futbollisti Idriz Voca

Futbollisti i Përfaqësuese së Kosovës, Idriz Voca është fejuar.

Mesfushori i ekipit italian Cosenza Calcio i ka propozuar partneres së tij prej vitesh, Anete Meier e cila njihet si blogere.

“Ajo ka tha po”, ka shkruar futbollisti krahas imazheve ku të dy shihen të lumtur krah njëri-tjetrit.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë edhe urimet nga ana e familjarëve, miqve dhe ndjekësve të tij në hapësirën e komenteve.

Theksojmë që 25-vjeçari prezantua te klubi italian i Serie B, Cosenza Calcion në janar të këtij viti.

Sezonin e kaluar Voca veshi fanellën e Ankaragucu, me të cilën bëri 26 paraqitje në Super Lig të Turqisë.

Engjell Hoti largohet nga Tirana, një tjetër skuadër shqiptare shpreh interesim për të

Reja dhe Hysaj para miqësores me Estoninë: Nuk kemi vdekur, kemi dy ndeshje ku duhet të tregojmë forcën tonë