Federata e Spanjës poston një video të mrekullueshme të stadiumit “Fadil Vokrri”

Federata e Spanjës ka publikuar një video shumë të bukur të stadiumit “Fadil Vokrri” para sfidës mes Kosovës dhe Spanjës.

Kosova do kërkojë rezultat pozitiv ndaj Spanjës, sidomos pas dy ndeshjeve të fundit që janë motivuar në maksimum.

Së fundmi, Federata e Spanjës në Facebook ka postuar një video shumë të bukur të stadiumit “Fadil Vokrri”.

“Ky është stadiumi Fadil Vokrri, fazë e re për Kombëtaren e Spanjës rrugës për Kupën e Botës Katar 2022”, shkruhet në mbishkrim.

Ndërkohë, përballja mes Kosovës dhe Spanjës nis në ora 20:45.

Herolind Shala kalon në Turqi, nënshkruan për Erzurumspor

Komisioni Disiplinor i FFK-së dënon trajnerin e Drenicës, Tahir Lushtaku, e pëson edhe FC Vushtrria