FC Liqeni shënon fitore historike në Ligën e Kampionëve

Klubi i futsallit Liqeni ka fituar ndaj kampionit të Gjermanisë Weilimdorf, në kuadër të raundit preliminar të Ligës së Kampionëve.

Ekipi nga Drenasi fitoi me rezultat 3-2, ndërsa golat i shënuan Shkodra 1”52”, Ramadani 29”32” dhe Sanchez Nagles 37”25”.

Liqeni është kampion aktual i futsallit në Kosovë.

Klubet angleze marrin vendim që mos t’i lejojnë futbollistët të grumbullohen me shtet me rrezikshmëri të lartë, a do të luaj Rashica për Kosovën?

Mesazhi emocionues i Shaqirit për tifozët e Liverpoolit: Faleminderit për të gjitha, do të mu mungoni