FC Ferizaj pajiset me katapultat “Fitogether”

Sot klubit të Ferizaj i janë dorëzuar katapultat nga kompania e mirënjohur “Fitogether” të cilat janë të licensuara nga FIFA.

 

Ferizaj ka filluar fazën përgatitore, dhe me ndihmën e katapultave do të jetë një ndihmesë e madhe për stafin teknik të ferizajasve, duke arritur të shikojnë performancat e lojtarëve në stërvitje, shkruan Gazeta OLLE.

Mund të jetë një imazh i 9 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të jashtme

/Gazeta OLLE/

 

Armando Broja pritet të jetë lojtari më i ri i West Ham United

Garë e jashtëzakonshme në Prishtinë, triumfon Antwerp