FC A&N do të prezantojë një transferim “bombastik” sot

FC A&N ka njoftuar se do ta bëjë prezantimin e qendër sulmuesit nga Shqipëria ditën e sotme.

Përmes një postimi në llogarinë zyrtare, skuadra nga Prizreni ka njoftuar se do të bëjnë një transferim “bomb” këtë merkato.

“Klubi ynë sapo ka arritur marrëveshje me një qendër sulmues i cili vie nga Kampionati Shqiptarë , nesër do bëhet prezantimi i tij ku do të njoftoheni më gjerësisht rreth transferit bombastik … qëndroni me ne, furishëm drejt superligës”, thuhet në njoftim.

Skuadra e drejtuar nga Blerim Bunjaku ka prezantuar së fundmi 6 futbollistë të rinj.

FFK del me sqarim për opinionin dhe futbollistët që veprojnë në Zvicër

Real Madridi përgatit ofertën marramendëse për Mbappen