Fatmirja dhe Enis prezantojnë djalin (FOTO)

Fatmire Alushi – Bajramaj dhe Enis Alushi e kanë prezantuar djalin e tyre Arianin, gjatë një intervistë që ish-futbollistja më e mirë në Gjermani e ka dhënë për mediat gjermane.

Muaj më parë, Fatmirja dhe Enisi u bënë prindër për herë të parë.

Enisi luan me St. Paulin në Bundesliga 2 dhe është anëtar i Përfaqësueses së Kosovës. /Olle

liraenisi