FANTASTIKE: Rej Manaj ftohet në ekipin e parë të Barcelonës!

Barcelona do të luajë ndeshjen e radhës në La Ligan spanjolle nga Getafes.

Ky takim pritet të zhvillohet nesër nga ora 16:00, shkruan Gazeta olle.

E ky takim për sulmuesin shqiptar që u transferua këtë afat kalimtar te Barcelona, Raj Manaj pritet të jetë mjaft special.

Manaj, është grumbulluar për herë të parë në ekipin e parë të Barcelonës në mesin e yjeve të kësaj skuadre.

23 vjeçari deri më tani ka zhvilluar tre takime te Barcelona B, ku ka shënuar një gol dhe është ndëshkuar me një karton të kuq.