Fantastik Edon Zhegrova, kalon me lehtësi kundërshtarët në ndeshje miqësore (VIDEO)

Edon Zhegrova luajti sot në miqësoren ndaj Espanyolit nga minuta e parë.

Anësori kosovar tregoi klasin e tij edhe sot, pasi për një moment katër lojtarë të Espanyolit nuk arritën ta ndalnin atë, shkruan Periskopi.

Ndonëse skuadra e tij humbi ndeshjen me rezultatin final në 2:0, Zhegrova tregoi paraqitje të lartë.

Më poshtë në video mund ta shikoni driblimin fantastik nga margaritari i Kosovës.

E para arbitre shqiptare në finalet e një Kampionati Evropian, rrëfimi special i Erinda Kumes

Huliganët në Ballkanin perëndimor, ja si renditen Kosova dhe Shqipëria