Fanellat e reja të Bayernit dhe PSG-së, ndryshime të mëdha! (FOTO)

Janë zbuluar fanellat e reja të Bayernit të Munichut dhe Paris Saint Germainit, për edicionin e ardhshëm 2015/2016.

Fotografitë i ka përcjellë gazeta italiane në versionin online, Corriere dello Sport, që ka shënuar se ndryshimet e fanellave të reja në krahasim me këto aktualet, janë të mëdha.

Untitled2