Falcao:Gutierrez shembull për të gjithë

Sulmuesi i Manchester United, Radamel Falcao, ka shfrytëzuar kohën e tij të lirë të kaloj me futbollistin e Newcastle United, Jonas Gutierrez.

Sulmuesi kolumbian, ka postuar një foto në rrjetin social ‘Instagram’ duke shkruar: “Ishte një kënaqësi për të kaluar kohën me Gutierrez, një shembull i madh i trimërisë dhe një përson i madh”, shkroi Falcao.