Fabregas uron gruan e tij (FOTO)

Dita Ndërkombëtare e Gruas paraqet mundësinë për të festuar arritjet e grave dhe për të qenë mirënjohës për kontributin e tyre pozitivë në jetën e përditshme.

Cesc Fabregas nuk e kishte harruar këtë ditë, ndërsa ia urojë gruas së tij Daniella Semaan me një mesazh romatikn në instagram.

Mesfushori i Chelsea kishte zgjedhur disa foto dhe kisht shkuar: “Një tjetër vit i mrekullueshëm me ty… Të dua shumë”.

 

fabregas 2