Eto’o, super-gol dhe super-festë (VIDEO)

Samuel Eto’o ka shënuar një gol fantastik në ndeshjen e Sampdorias ndaj Cagliarit, pas një goditje të furishme nga një kënd shumë i vështirë.

Pas golit, ai mori një aparat dhe e fotografoi publikun, duke e bërë atë edhe më special. Ky ishte goli i parë i Eto’o nën fanellën e Sampit.