Eros Grezda befason përsëri 89-shin (FOTO)

Ylli i Kombëtares shqiptare, tani lojtari i klubit Osijek në Kroaci, Eros Grezda, është takuar me lojtarët e Trepçës ’89.

Ai është takuar me Ilir Izmakun, Argjend Mustafën, Përparim Islamin, Edon Pasomën dhe Flotent Hasanin.

Ai ka postuar një foto me këtë lojtarë me mbishkrimin: “ Me kampionat e Kosovës, Trepçën ‘89”.

Grezha dje u takua me dhe luajti kundër 89-shit dhe e shënoi golin e fitores.

Grezda-Lokomotiv

Trepca ’89 ëhstë duke e kryer fazën përgatitore në Slloveni. /olle/

GREZDA 12