Erjona nxeh Xhemailin

Mesfushori shqiptar Blerim Xhemaili duket se është duke kaluar për mrekulli pushimet së bashku me bashkëshortën e tij Erjona, dhe djalin e tyre Luanin.

Në foton e publikuar nga vet futbollisti duket se pushimet e mesfushorit shqiptar janë duke shkuar për mrekulli.

 

11011094_963894373632121_7563870391628240216_n