Erik Ten Hag trajneri më i ri i djajve të kuq

Holandezi Erik Ten Hag do të jetë pjesë e Manchester United nga sezona 2022/23.

Gazetari i njohur italian, Fabrizio Romano ka zbuluar detaje të reja mes United dhe Hag, duke quajtur një marrëveshje të mbyllur mes dy palëve.

Manchester United sipas gjitha gjasave nuk do ta zyrtarizon kalimin e Erik në Old Trafford, sepse holandezi është në luftë të ashpër me PSV për titullin kampion në Eredevise.

Kalimi i Ten Hag në Old Trafford, do i kushtoi klubit anglez rreth 2 milionë euro.

Marta Silchenko flet për takimin me yjet e PSG-së: I thashë vetes çka po ndodhë – gjithçka ishte aksidentale, lojtarët ishin të sjellshëm

Me zemrën e Xhakës e vizionin e Modric: Dejvid Janaqi, talenti që nisi gjithçka nga rrugët e Greqisë