Erik Ten Hag flet për Mason Greenwood i cili akoma nuk ka përfunduar gjykimin e plotë

Erik Ten Hag i cili shpalli kampion Ajax për herë të tretë në katër vitet e fundit, do të vazhdoi karrierën e tij në Manchester United.
Lexo po ashtu:
Trajneri holandez ka folur rreth të ardhmës së tij, në lidhjen me rastin e ndjeshëm të Mason Greenwood, Erik shtoi se:
Lexo po ashtu:
“Le të presim gjykimin, nëse ai tregohet i pafajshëm ai patjetër do të zinte një vend në ekipin tim, ai është një talent i jashtëzakonshëm që mund të luajë në krahun e majtë, krahun e djathtë, qendrën përpara dhe nëntë false.
E para, le të shohim se çfarë ndodh në rastin sepse akuzat janë të tmerrshme, por njëkohësisht nuk mund të vendosim nëse është fajtor apo i pafajshëm, le të bëjnë punën e tyre gjykata dhe policia.
/Gazeta OLLE/

Prishen mardhëniet në mes të dy tifozerive, UCF: Torcida e kishte Pejën si shtëpi të dytë

Tirana me të gjitha forcat do të mundohet për t’i fituar ‘Këpucën e Artë’ sulmuesit Taulant Seferi