Era Istrefi e pranishme në stadiumin e Napolit, përcjell Amirr Rrahmani

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi ka përcjellur nga stadiumi “Armando Maradona” futbollistin Amir Rrahmani që luan me Napolin.

Era ishte në stadium në ndeshjen Napoli- Inter, ku Rrahmani luajti gjatë gjithë takimit.

Bukuroshja prishtinase ka publikuar një foto në rrjetin social “Instagram” nga ky takim.

Xhaka thyen heshtjen dhe flet për të ardhmen e tij

Xavi tregon se çfarë varet për rikthimin e Messit te Barcelona