Era Istrefi e përkrah nga afër Amir Rrahmanin, bën dedikim special për të në stadium

Era Istrefi ka ndjekur nga afër paraqitjen e sotme të Amir Rrahmanit.

Napoli humbi në shtëpi nga Empoli me rezultatin 1:0.ndeshje në kuadër të xhiros së 12-të të Serie A, dhe mbrojtësi kosovar kompletoi një tjetër paraqitje të plotë.

Kjo ndeshje e zhvilluar në stadiumin “Diego Armando Maradona”, u ndoq edhe nga Era Istrefi.

Këngëtarja kosovare publikoi një fotografi nga stadiumi, në të cilën pati edhe një dedikim për 29-vjeçarin.

Ajo shfaqi numrin 13, të cilin e mban në fanellë Rrahmani, dhe afër numrit një zemër.

Gliha: Lille ka vendosur që Zhegrova të mos vijë për Kosovën

Siguria maksimale para ndeshjes Kosova – Izrael