Enrique: Ishte ndeshje e kompletuar

Trajneri i Barcelonës, Luis Enrique është shprehur shumë i lumtur me fitoren e skuadrës së tij, duke thënë se përballja e sotme ishte përballje e dy skuadrave më të mira në botë.

Luis Enrique ka thënë se përballje e sotme ishte përballja e dy skuadrave më të mira në botë.

Ai ndihet i lumtur për skuadrën dhe për tifozët e kësaj skuadre, për fitoren e arritur kundër Real Madridit.

“Një ndeshje shumë e kompletuar nga të dy skuadrat, nga dy skuadrat më të mira në botë. Fitore e mirë, i lumtur për skuadrën dhe për tifozët”, ishin fjalët e Enriques pas takimit, përcjellë lajmi.net.