Enrique dikur festonte fitoret e Real Madridit

Trajneri i Barcelonës Luis Enrique gjat kohës si futbollist kishte djersitur fanellën e skuadrës se Real Madridit.

Në përballjen ndërmjet Real Madridit dhe Barcelonës të cilën ndeshje e kishte fituar Real Madridi, Enrique kishte festuar fitoren e ekipit të tij në mënyrë të çmendur prej 5:0.