Emocionet e Edi Ramës pas fitores

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka shkruar në Facebook, duke përgëzuar dhe uruar kuqzinjtë për fitoren 2:1 ndaj Armenisë. “Pergezime dhe faleminderit nga zemra kuqezinjve! Respekt e mirenjohje shtetasit me te ri shqiptar, Gianni De Biasi:-) ‪#‎ForcaShqiperia”, ka shkruar ai në ‘Facebook’.