Emily turbullon meshkujt (FOTO)

Emily Ratajkovski njohu famën me videoklipin e Robin Thicke “Blurred Lines”, ku ishte pjesë e kërcimtareve dhe falë bujarisë së natyrës me linjat e saj, sot kur kanë kaluar më shumë se dy vite, emri i saj gjendet gjithnjë e më shpesh në mediat rozë.

Emily njihet për dashurinë e saj ndaj sportit, ndërsa kishte pozuar edhe në arena boksi.

23-vjeçarja brune prezantoi të brendshmet e koleksionit “Yamamay” për pranverë/verë 2015 për shtëpinë italiane të modës.

 

emily2

emily3

emily4

emily5

emily6

emily7

emily8