Ekskluzive: Ylli i Zvicrës e viziton Hajvalinë (FOTO)

Sulmuesi i Përfaqësueses së Zvicrës, Admir Mehmedi, e ka vizituar skuadrën e Hajvalisë e cila po qëndron në Zvicër.

Nuk kanë munguar fotografitë e shumta në mes kryesisë së klubit, lojtarëve dhe sulmuesit të Bayer Leverkusen, i cili vitin e kaluar mori pjesë edhe në Kampionatin Botëror.

Për këtë vizitë, flet për Gazetaolle.com, kryetari i Hajvalisë, Mehedin Përgjegja (Meda). “Në emër të klubit e falënderojmë Admir Mehmedin, i cili na nderojë më këtë vizitë. Sonte darkuam së bashku”, deklaroi Meda.

ADM AD A