Egbo: Kishim mundësi të fitonim ndeshjen me rastet që kishim

Trajneri i Prishtinës, Emmanuel Egbo, ka deklaruar se skuadra ka shumë mungesa.

Egbo tutje shtoi se prishtinasit janë në rrugën e duhur, dhe beson se do të kthehen te rezultatet e mira.

“Përgëzoj çunat sepse janë munduar ta mbajnë rezultatin. Ne kishim raste për të fituar. Kemi 7-8 mungesa dhe nuk kemi shumë organikë në skuadër. Megjithatë, kishim mundësi të fitonim ndeshjen me rastet që kishim. Këtë ndeshje do të mund ta mbyllnim në pjesën e parë pas rasteve të shumta. Nuk kemi rrugë tjetër, besoj se do të kthehemi te rezultatet e mira kur të kthehen mungesat që kemi. Jemi në rrugën e duhur”, ka thënë Egbo për “ArtMotion”.

Rexhepi: Fati nuk ka qenë në anën tonë, pavarësisht lojës së mirë që po bëjmë

Berisha: Me angazhim maksimal, djemtë arritën ta fitojnë një pikë ndaj Prishtinës