Edon Zhegrova luan si titullar me Lille

Edon Zhegrova luan nga minuta e parë për skuadrën e tij Lille në ndeshjen kundër Toulouset.

Kjo ndeshje luhet sot dhe nis në orën 15:00. Ndeshja Lille – Toulouse i takon javës së 12-të të Ligue 1 të Francës. Zhegova po kalon formë të mirë në Francë.

Ai nuk është grumbulluar me Kosovën për ndeshjet e këtij muaji.

Tetë ndeshje pa fitore, Hasi e nis me këmbë të mbarë rrugëtimin e ri te Mechelen

Kombëtarja e Shqipërisë grumbullohet të hënën, “finalja” e parë me Moldavinë po afrohet