Edon Zhegrova i jashtëzakonshëm, shënon një tjetër gol me Baselin (Video)

Edon Zhegrova ka vazhduar me formën e shkëlqyer me Baselin.

Sulmuesi i Kosovës ka zhvilluar një ndeshje të madhe në Ligën e Konferencës, ku skuadra e tij Basel mposhti 3-1 Omanian.

Reprezentuesi kosovar luajti gjatë 90 minutave dhe ishte më i miri në fushën e lojës.

Përveç lojës fantastike, në fund të ndeshjes Zhegrova realizoi edhe golin e tretë për gjigantin zviceran. /Gazeta Olle/

Përfaqësuesja e Kosovës në konkurrencën e femrave pëson humbjen më të thellë në histori

Humbi thellën nga Belgjika, këto janë fjalët e Afërdita Fazlijës