Edhe Zlatan Ibrahimoviq rezulton pozitiv me Covid 19

Një lajm i keq për Milanin dhe tifozët e tij.

Ylli kuqezi, Zlatan Ibrahimoviq, ka rezultuar pozitiv me Covid 19, njofton Milani, raporton Gazeta Olle.

Ibra menjëherë është karantinuar në shtëpinë e tij.

Suedezi me gjasë do ti mungojë për të paktën dy javë Milanit.