Edhe një skuadër e njohur nga Serie A në garë për Valon Berishën

Largimi i Valon Berishës në janar nga Lazio çdo herë e më shumë është më i madh.

Tashmë, në garë për mesfushorin e Kosovës është shtuar edhe një skuadër, përcjellë Gazeta Olle.

Bëhet fjalë për Genoan, e cila e do me çdo kusht mesfushorin Dardan.

Më parë, për Berishën të interesuar ishin edhe Brescia dhe Spal.

Mbetet të shihet se cila do të jetë formula e transferimit të kosovarit, te skuadrat e lartë cekura./Gazeta Olle