Edhe nga kjo pozitën shikohet Llapi (FOTO)

Dashuria për futbollin nuk njeh kufij.

Ndonëse nëpër një mot me shi dhe në kushte aspak komode, ky tifoz nuk ka hezituar që ta përcjellë ndeshjen Llapi – Ramiz Sadiku, edhe nga kjo pozitën përreth stadiumit ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë.

Ndeshja në fjalë e cila i takoi xhiros së 18-të në Ligën e Parë të Kosovës, u fitua nga llapjanët me shifrat 3:0.

FOTO: Mërgim Muçolli

LLapiiiiiii