E zbulon Steffani (FOTO)

Steffani Prudencio është 21-vjeçare dhe merret me modelizëm.

Ajo vjen nga Brazili ndërkohë që krahas modelizimit. Bukuroshja në fjalë është tifoze e flaktë e futbollit, transmeton ‘sovrani.info’. Steffani bënë tifo për skuadrën e madhe Sao Paolo.

s  st ste stef stefa