E tmerrshme: Portieri e shkel me dy këmbët lojtarin (VIDEO)

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Argjentinë. Portieri veteran i Boca Unidos, Gaston Sessa, ka shkelur lojtarin e Velezit, me të dyja këmbët.

Natyrisht se pasoi kartoni i kuq dhe prostat e shumta të skuadrës kundërshtare ndaj tyre. (Gazeta Olle)