E pabesueshme: Shkëndija nuk ia del përsëri, humbet edhe sot

Shkëndija e Tetovës asesi të këndellet.

Sot “Ballistët” kanë humbur ndeshjen e xhiros së katërt në Maqedoninë Veriore, shkruan Gazeta Olle.

Borec triumfoj ndaj Shkëndijës me rezultatin 1-0.

Është kjo humbja e tretë e skuadrës “kuqezi”.

Kurse në derbin e shqiptarëve, Struga dhe Shkupi luajtën baras, 1-1.