E pabesueshme: Rahoveci heq dorë nga organizimi i “Final 8”, kjo është arsyeja

Skuadra e Rahovecit dhe zyrtarisht ka vendosur të tërhiqet nga organizimi i Final 8.

Arsyeja sipas klubit është qasja e gjyqtarëve në ndeshjen e fundit ndërmjet Rahovecit dhe Pejës.

 

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi i Rahovecit përmes një postimi në “Facebook”.