E pabesueshme: Lë gruan për Arsenalin (VIDEO)

Një gjë e pazakont ka ndodhur me një tifoz anglez, të skuadrës së Arenalit. Skuadra londineze dëshproj tifozët e saj në ndeshjen ndaj Monacos, duke u mposhtur me rezultat 3:1. Kjo humbje e londinezëve ndikoj edhe te një tifozë i Arsenalit, i cili i dha fund martesës së tij. E gjitha kjo ndodhi pasi sipas tifozit të Arsenalit, gruaja e tij nuk donte Arsenalin.

“Asaj nuk i pëlqente ekipi i Arseanlit, dhe unë e lash atë vetëm për këtë arsyeje”, deklaroi tifozi i londinezëve.