E mbani mend si dukej “Adem Jashari” kur luante Kosova? Ja si duket tani

Derisa vitin e kaluar stadium “Adem Jashari” në Mitrovicë i përmbushte kriteret për ndeshje ndërkombëtare, gjendja e tij tani është e mjerueshme.

Ekipi i “Tribuna Channel” vizitoi të premten impiantin mitrovicas dhe mjerimin që ekziston atë, mund ta shihni në storjen e mëposhtme.