E madhe, Shqipëria mposht Italinë

Kombëtarja e Shqipërisë U-19, ka shënuar fitore në përballjen me Italinë U-19 duke e mposhtur me rezultat 2:1.

Golat për Shqipërinë në këtë takim i shënuan Alesio Hyseni dhe Sinisha Rajceviq, transmeton ‘Gazetaolle.com’.