E kujt është kjo fushë? (FOTO)

‘Qemal Stafa’ ka ndërruar tapetin dhe duket që është punuar shumë mirë. Kjo fushë pritet të jetë gati për derbin e madh shqiptar që luhet në mes të Tiranës dhe Partizanit javën e ardhëshm.

Në ‘Qemal Stafa’ pritet t’i zhvillojnë ndehshjet dy skaudrat më të mëdha të Shqipërisë, Tirana dhe Partizani.

‘Qemal Stafa’ nuk është më shtëpia e kombëtares shqitpare pasi kjo e fundit ndeshjet është duke i zhvilluar në ‘Elbasan Arena’.

 

qemajl 2

qemajl 3