E konfirmuar: Largim i papritur nga skuadra e Llapit

Ka ardhur ndarja e parë te skuadra e Llapit.

Tashmë, futbollisti Blendi Memaj nuk do të jetë më pjesë e këtij ekipi, përcjellë Gazeta Olle.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë futbollisti në llogarinë e tij në Facebook.

Më poshtë postimi i futbollistit Memaj:

Te nderuar miq,media dhe dashamire te futbollit,deshiroj te ju njoftoj se nga sot zyrtarisht nuk jam pjese e klubit futbollistik “K.F Llapi”.
Deshiroj te falenderoj bashkelojtaret,Stafin e trenerave,Kryesine e klubit si dhe Tifogrupin “Legjendat” per korrektesine gjate kesaj kohe qe kaluam se bashku.
“K.F Llapit” i deshiroj mbaresi dhe suksese.
U takofshim per te mire.