E kishte ‘zënë’ Xherdan Shaqiri, sot i ka pushtuar mediat në Itali (FOTO)

Bukuroshja italiane, Angelica Montali, kishte një histori dashurie me futbollistin nga Kosova, Xherdan Shaqiri, transmeton ‘sovrani.info’.

Ajo është duke i kaluar pushimet në Sardenja të Italisë, ndërkohë që mediat në Apenine, i kanë zbuluar disa fotografi shumë intime të ishit të futbollistit të Stoke Cityt dhe Përfaqësueses së Zvicrës, Xherdan Shaqiri i lindur në Zhegër të Kosovës. /Sovrani

SH shaa  shaqq