E kanë filluar festën (FOTO)

Jose Mourinho duket se e ka një grup lojtarësh të lumtur në duart e tij. Përpara sfidës në Wembley ku përballë do të jenë Chelsea dhe Tottenham të vlefshme për finalen e Kupës, Capital One.

Trajneri portugez i ka ndarë lojtarët e tij në dy ekipe ndërsa nuk ka munguar festa në të dyja anët.

Mourinho, i cili e ka fituar këtë trofe tetë vjet më parë, tha për mediat të premten se ai është duke u përpjekur që brezit të ri tu sjlle një mentalitet fituesi.

 

chelsea

chelsea 2