E festojnë golin duke u puthur

Dy futbollistë të skuadrës së Milionarios, e kanë festuar golin duke u puthur. Ngjarja e papritur ka ardhur nga futbolli kolumbian, me Nunezin që shënoi nga afërsia dhe më pas u puth me Medelin.

Kjo ngjarje e ka tronditur opinionin futbollistik në Kolumbi, që e konsideron këtë që ndodhi në ndeshjen Milionarios-Medel si të papranueshme.