E diela juniore, 2 Korriku ‘katërshe’ 89-shit

2 Korriku e ka mposhtur Trepçën ’89, në ndeshjen interesante të juniorëve të Superligës. Prishtinasit fituan ndaj mitrovicasve 4:2.

Në ndeshjet tjera, Drenica luajti baras me Besën, 1:1 ndërsa Bardhi deklasoi Ramiz Sadikun, 3:0. Nesër zhvillohet ndeshja ndërmjet Ferizajt dhe Dritës.