E dashura seksi e sulmuesit italian i vë “flakën” Instagramit

Ai po mrekullon Italinë, teksa ajo tifozët e saj.

Bëhet fjalë për të dashurën e sulmuesit të Interit, Pinamonti, i cili duket se jashtë fushe di si ta gjej golin.

Nicole Confortin, bukuroshja seksi e Pinamontit ka mahnitur rrjetet sociale me format e saj “bombastike”.

Brenda pak kohësh fotot e saj morën shumë pëlqime dhe komente pozitive.

Nicole Confortin, lady Pinamonti conquista i social

Nicole Confortin e quegli scatti in lingerie che fanno impazzire il web - CronacaQui