E dashura e Nasrit vjen me foto të nxehta

Futbollisti francez Samir Nasri, është vërtet një njeri me shumë fat. Ai luan në një ndër klubet më të forta në Evropë, por mbi të gjitha ka një të dashur që të gjithë do e kishin zili.

Anara Atanes është duke çmendur rrjetet sociale me fotot e saj dhe bashkë me ta edhe francezin e Manchester Cityt.

 

1-2

 

 

anara_atanes_10

 

Anara-Atanes-2