E dashura e Messit festonë kështu ditëlindjen

Ylli i Barcelonës Lionel Messi, ka shfrytëzuar profilin e tij zyrtarë në rrjetin social ‘Instagram’, për të postuar një foto së bashku me familjen e tij. Messi së bashku me dajlin e tij Thiagon i kanë uruar ditëlindjen Antonella Roccuzzos, e cila është e dashura e Messit, dhe nëna e Thiagos.

“Urime ditëlindjen jeta ime. Të duam”, ishte mbishkrimi në foton që kishte postuar Messi.