E dashura e kujt është kjo bukuroshe (FOTO)

Nga një spanjolle te një braziliane. Javi Martinez ka një të dashur të re, me të cilën ka tre muaj që dalin, por lidhja me modelen Aline Brum është bërë publike vetëm tani.

Fotot e bukuroshes 26-vjeçare po bëjnë xhiron e botës në mediat sociale dhe jo vetëm, ndërsa mësohet se çifti është njohur gjatë kohës kur mesfushori i Bayern Munchen ishte në fazë rikuperimi nga dëmtimi.

Më parë Javi Martinez ka qënë i lidhur me modelen spanolle María Imizcoz.

 

femna 1

 

femna 2

 

femna 3