E dashura e futbollistit, femra e katërt më e mirë në botë!

Holanda e ka missin e vet dhe ajo është Jasmin Verheijen. Kjo bukuroshe, ndryshe është e dashura e mbrojtësit të Feynoordit, Khalid Boulahrouz.

Jasmina ka arritur një tjetër sukses të madh, ku së fundi u zgjodh e katërta në mis bota.

Ndërkohë, në 10 më të mirat hyri vajza e ish futbollistit të Real Madridit, Fernando Hierro, Desire Cordero. (Gazeta Olle)